Warsztat pracy z ciałem.
Świadomie i z sercem

Aktualności

2018-03-01
Niestety, dzisiaj jeszcze nie zaczniemy. Jednak remont NAPRAWDĘ dobiega końca, podłoga już leży, dziś będzie olistwowana, wszystkie drewniane elementy są przygotowane i przypasowane, haki ocynkowane i prawie wszystkie powkęcane (a jest ich 100 czyli 0 40 więcej niż na Do Studzienki), elektryka zrobiona (mamy chyba ze sto możliwości świetlnych:)) . Pozostały drobiazgi takie jak dokończenie drzwi wejściowych, wspomniane olistwowanie i ocieplenie loggi-intymnika i posprzątanie no i zwiezienie sprzętu:)

2018-02-19
UWAGA! ZAJĘCIA OD 1 MARCA
Wiadomości zła i dobre. W czasie remontu hydrauliki grzewczej (to było to co przeciągnęło cały remont) wybuch mały pożar. To jest ta zła wiadomość, i z powodu tego wszystko się jeszcze przeciąga. Dobrych wiadomoścI jest na szczęście więcej: po pierwsze nikomu nic się nie stało, po drugie kamienica stoi, po trzecie nic jej pod względem konstrukcyjnym się nie stało, po czwarte dużych szkód nie ma. Jednak, aby policja i straż pożarna mogła to wszystko ustalić prace musiały zostać wstrzymane. A potem wodę (zalana, nowo położona podłoga) po interwencji strażaków usunąć.Nowość Polecany
2018-02-01
This is THE END, my Friend, beautiful END, THE END. To były ostatnie zajęcia na Do Studzienki 51. Policzyłam, że odbyło się ponad 3500 zajęć. Zostało dużo dobrej energi, która poszła w świat. Dziękuję za to, że mogliśmy tutaj być razem ze sobą, tacy jacy jesteśmy:)
Serdeczne, piękne, mądre przecie ludzie z nas są
Nowe miejsce się pięknie szykuje. Ponieważ ten proces jest jeszcze na ukończeniu musimy odbyć małą przerwę.
Przerwa w zajęciach potrwa do 6 lutego.
O postępach będę informować na bieżąco:)