Warsztat pracy z ciałem.
Świadomie i z sercem

Aktualności


2017-08-23
Zaparszam na bezpłatne zajęcia w ranach Dnia Otwartego:)
Proponujemy lekcję jogi a po niej przyszną herbatę po indyjsku czyli czaj. Zajęcia będą trwały 1,20 z możliwością przedłużenia o 10-15 minut. 
Sala jest w pełni wyposżona, maty, koce, paski, kostki, dostępne dla każdego uczestnika.
Zapraszamy osoby zupełnie początkujące jak te, które chcą wrócić po krótszej lub dłuższej przerwie.

Mozna wybrać jedno lub oba zajęcia.

W celach organizacyjno-porządkowych, proszę o wcześniejsze zgłoszenia w dowolnej formie: mail, sms, telefon, wiadomość na FB lub bezpośrednio na zajęciach.2017-08-21 (Aktualizowano: 2017-10-11)
A tak wygląda plan na koniec wakacji. Póki co zajęcia pozostają w wakacyjnym kształcie. Prowadzenie: Kamila Świąder.
Już niedługo nowa, wrześniowo-październikowa edycja jogi od podstaw i Dni Otwarte, 1 września o 18.00 i 6 września, równiez o 18.00.

2017-06-28

Zapraszam na nową edycję JOGI OD PODSTAW.

Dużo czasu poświęcimy na pracę nad dnem miednicy. To podstawa do zdrowego funkcjonowania narządów wewnętrznych. Świadoma praca w tym miejscu wymaga uwagi ale odwdzięcza się złagodzeniem napięć kręgosłupa, wyciszeniem i relaksem.

Nauczymy się jak budować kontakt z własnym ciałem, poznawać jego granice i je stopniowo je przesuwać zwiększając zakresy ruchów, rozciągając to co spięte, wzmacniając słabsze obszary.

KURS w systematyczny, regularny i uporządkowany sposób wprowadza w praktykę jogi jako praktykę uważnej pracy z ciałem.

Zajęcia będą się odbywać w środy i piątki 18.00-19.30
Uwaga! Zniżka wakacyjna!

Podczas wakacji (lipiec-sierpień) odbędzie się 17 lekcji. Ponieważ to również sezon urlopowy, proponuję kilka wariantów:

10 lekcji: 210 zł

15 lekcji: 260 zł

17 lekcji: 270 zł

Posiadacze kart Multisport, FitProfit, kaucja 100, zwrotna w połowie kursu2017-06-27 (Aktualizowano: 2017-06-28)
"Ja wsysam w siebie lato tak jak dzika pszczoła wsysa miód(…). Zbieram wszystko w jedną dużą bryłę lata, żeby żyć nią, kiedy… kiedy nie będzie już lata(…). To jest taki wielki przekładaniec, są w nim wschody słońca i czarne jagody na gałązkach, i piegi na twoich ramionach,i blask księżyca nad rzeką wieczorami,i niebo pełne gwiazd, i las, i upał południa, kiedy słońce złoci sosny, i przelotne deszcze wieczorne, i wszystko inne, i wiewiórki, i lisy (…)." Astrid Lindgren.
 
A my szykujemy się na kajakową przygodę powysysać lato z całą jego bujnością i słońcem.
Tym razem Rurzyca, długo się zbierałam aby zorganizować tutaj spływ. Powstrzymywało mnie tylko jedno, trzeba dojechać 200 km. Ale jeden dzień tam to jak trzy gdzie indziej, więc naprawdę warto.
 
To jedno z najpiękniejszych miejsc jakie znam, maleńka rzeczułka (całe 25 km!), krystalicznie czysta, płynąca rezerwatem, borowymi lasami, tworzy 5 śródleśnych jeziorek. Nad jednym z nich ciche, pachnące sosnami pole biwakowe. Właściciele dbają o ciszę i spokój. Wiata z ogniskiem i kąpiele pod gwiazdami. Tylko tutaj nie boje się wejść nocą do wody i pływać patrząc na nocne niebo.
Pole jest skromne ale prysznic gorący wyposażone:)
To jest prawdziwy wypoczynek i moc natury!
Spływać będziemy w sobotę i niedzielę. Bez wysiłku i wyścigu, trasa jest krótka, z przerwą na wspólny, leśny piknik. Tak aby móc kontemplować piękno nieskażonej przyrody. Wiem, że w takim miejscu można doświadczyć stanu jogi, bycia w przyrodzie i przyrodą.
 
Plan dnia: przyjazd w piątek, 7 lipca (można już w czwartek), sobota i niedziela spływ, niedziela powrót.
Kiedy będę miała zgłoszenia, wspólnie rozlokujemy się w samochodach, dzieląc przyjemność i koszty wspólnej podróży.
Potzrebny jest namiot, karimata lub materac i śpiwór. Na bieżąco będą monitorowała ewentualne wolne miejsca i zapotrzebowanie.
 
KOSZT: 320 (kajaki, nocleg na polu namiotowym, ognisko, transport kajaków na miejsce spływu i powrót, miejsce postojowe dla samochodu, kawa i herbata, jogowe-pokajakowe przystosowanie do życia w pionie, specjalnie przygotowana lista „co zabrać na kajak”). Dopłata do kajaka jednoosobowego + 60 zł.
 
ZGŁOSZENIA : telefonicznie tel. 607 407 807 (Kamila Świąder) i mailowo: jogatrojmiasto@gmail.com
 
ZALICZKA: 100 zł do 3 lipca 2017 na nr konta:
 
Joga Trojmiasto.pl Kamila Świąder nr 17 1140 2017 0000 4902 0639 8897.
 
DLA KOGO: dla wszystkich początkujących i zaawansowanych joginów i kajakarzy