Warsztat pracy z ciałem.
Świadomie i z sercem

Aktualności

Nowość
2018-02-19
UWAGA! ZAJĘCIA OD 1 MARCA
Wiadomości zła i dobre. W czasie remontu hydrauliki grzewczej (to było to co przeciągnęło cały remont) wybuch mały pożar. To jest ta zła wiadomość, i z powodu tego wszystko się jeszcze przeciąga. Dobrych wiadomoścI jest na szczęście więcej: po pierwsze nikomu nic się nie stało, po drugie kamienica stoi, po trzecie nic jej pod względem konstrukcyjnym się nie stało, po czwarte dużych szkód nie ma. Jednak, aby policja i straż pożarna mogła to wszystko ustalić prace musiały zostać wstrzymane. A potem wodę (zalana, nowo położona podłoga) po interwencji strażaków usunąć.Nowość Polecany
2018-02-01
This is THE END, my Friend, beautiful END, THE END. To były ostatnie zajęcia na Do Studzienki 51. Policzyłam, że odbyło się ponad 3500 zajęć. Zostało dużo dobrej energi, która poszła w świat. Dziękuję za to, że mogliśmy tutaj być razem ze sobą, tacy jacy jesteśmy:)
Serdeczne, piękne, mądre przecie ludzie z nas są
Nowe miejsce się pięknie szykuje. Ponieważ ten proces jest jeszcze na ukończeniu musimy odbyć małą przerwę.
Przerwa w zajęciach potrwa do 6 lutego.
O postępach będę informować na bieżąco:)

2018-01-07

Zapraszam na kolejną edycję KURSU: JOGA OD PODSTAW (22 stycznia – 7 marca 2018). Wcześniej, 15 i 17 stycznia odbędą się dwie bezpłatne lekcje w ramach Dni Otwartych.
Podczas praktyki skupimy się na tym aby rozluźnić i zarazem wzmocnić brzuch.

Stamtąd pochodzi nasza siła życiowa, zdrowie i energia. Kontakt z brzuchem to dostęp zarówno do swobodnego oddechu jak i mocnych, elastycznych pleców. I to będzie kolejny punkt praktyki. Uwagą obejmiemy: nasze nogi których elastyczność i siła odciąża plecy; barki i szyję co noszą ciężar głowy.