Warsztat pracy z ciałem.
Świadomie i z sercem

Aktualności


2018-03-05
...jest mi bardzo przykro, że kolejny raz coś co wydaje się na ukończeniu jest cały czas dalekie od jego ukończenia. Panowie obiecują, obiecuję a potem nie przychodzą albo pojawiają się tylko na chwilę. Jedyne co jest w tym wszystkim pozytywne to, że znają się na tym co robią i jak już robią to naprawdę dobrze. Niestety straciłam zaufanie do obietnic p. Maraka i jego ekipy i tym razem nie podam żadnych konkretów, aż do chwili kiedy będę absolutnie pewna.
Wszystkich bardzo przepraszam za dotychczasowe, niespełnione obietnice rychłych zajęć w nowym miejscu.

2018-03-01
Niestety, dzisiaj jeszcze nie zaczniemy. Jednak remont NAPRAWDĘ dobiega końca, podłoga już leży, dziś będzie olistwowana, wszystkie drewniane elementy są przygotowane i przypasowane, haki ocynkowane i prawie wszystkie powkęcane (a jest ich 100 czyli 0 40 więcej niż na Do Studzienki), elektryka zrobiona (mamy chyba ze sto możliwości świetlnych:)) . Pozostały drobiazgi takie jak dokończenie drzwi wejściowych, wspomniane olistwowanie i ocieplenie loggi-intymnika i posprzątanie no i zwiezienie sprzętu:)

2018-02-19
UWAGA! ZAJĘCIA OD 1 MARCA
Wiadomości zła i dobre. W czasie remontu hydrauliki grzewczej (to było to co przeciągnęło cały remont) wybuch mały pożar. To jest ta zła wiadomość, i z powodu tego wszystko się jeszcze przeciąga. Dobrych wiadomoścI jest na szczęście więcej: po pierwsze nikomu nic się nie stało, po drugie kamienica stoi, po trzecie nic jej pod względem konstrukcyjnym się nie stało, po czwarte dużych szkód nie ma. Jednak, aby policja i straż pożarna mogła to wszystko ustalić prace musiały zostać wstrzymane. A potem wodę (zalana, nowo położona podłoga) po interwencji strażaków usunąć.