Witamy !!!
joga-trojmiasto.pl

Pewnemu joginowi z okolic dą…browy
Pomysł‚ sł‚awetny przyszedł‚ raz do gł‚owy
Że zamiast ć‡wiczyć
Bę™dzie się™ byczyć
I jeszcze tego dnia dotrzymał tej umowy

Aktualności

Nowość Polecany
2017-04-25

KURS w systematyczny, regularny i uporządkowany sposób wprowadza w praktykę jogi. Adresowany jest dla osób zupełnie początkujących, które stawiają pierwsze kroki na jodze. 
Nauczymy się jak poprawić funkcjonowanie kręgosłupa, jak łagodzić napięcia. Poznamy wagę zależności między stylem życia, pracy, stresem a napięciem i ograniczeniami, oraz to jak budować kontakt z własnym ciałem, poznawać jego granice i je stopniowo je przesuwać zwiększając zakresy ruchów, rozciągając to co spięte, wzmacniając słabsze obszary.  
Zaczynamy  10 maja, Gdańsk Wrzeszcz, ul. Do Studzienki 51.
Kurs obejmuje 15 lekcji.
Zajęcia będą się odbywać w środy i w piątki godz. 18.00-19.20
Koszt: 250 zł.  Możliwość rozłożenia na dwie raty(150 i 100), pierwsza płatna 10 maja, druga 8 czerwca.
 
Posiadacze karty Benefit Multisport: kaucja w wysokości 100 zł. Zwrotna po odbyciu 10 lekcji KURSU.
 Zapisy: jogatrojmiasto@gmail.com, 607 407 807 Kamila Świąder
Prowadzenie: Kamila Świąder

Nowość Polecany
2017-05-08
Oddech i regeneracja czyli zajęcia poświęcone oddechowi i sztuce relaksu. Spokojny, regularny oddech jest jednym z najważniejszych źródeł naszego zdrowia i wewnętrznej siły. Taki oddech pojawia się gdy jesteśmy głęboko zrelaksowani i rozluźnieni. I to właśnie jest tematem tych zajęć, przez odprężenie do naturalnie pogłębionego oddechu by osiągnąć regenerację.Nowość
2017-05-08

Maj powitał nas piękną majówką. Rozluźnialiśmy brzuch, poruszaliśmy miednicę, biodra. Siła naprawdę idzie z centrum:)

Na ten miesiąc mamy przygotowany czas na kurs dla osób początkujących czyli Joga od Podstaw oraz nowe zajęcia: Regeneracja i Oddech. 

Poniżej plan wszystkich zajęć:


2017-04-24 (Aktualizowano: 2017-04-26)
Zapraszam na zajęcia w długi weekend majowy. Poszukamy naszej wewnętrznej siły czyli popracujemy z naszą miednicą, brzuchem i biodrami. To właśnie tam jest nasze centrum. Świadomość tego miejsca pozwala nam czuć się swobodnie i stabilnie, niezależnie od warunków zewnętrznych. Na te ostatnie wpływ mamy ograniczony, w przeciwieństwie do naszego wnętrza. Zawsze i wszędzie możemy sięgnąć do naszych nieograniczonych wewnętrznych zasobów.
Ukształtowanie miednicy, jej solidna budowa daje wsparcie i ochrania delikatne narządy brzucha. A to wlaśnie z brzucha płynie siła i zdrowie. Tam znajdują się najważniejsze podpory dla naszego kręgosłupa, to właśnie on wspiera przeponę a więc i oddech, od brzucha zależy jak wpłynie na nas to co zjemy.

Plan: codziennie, sobota/niedziela/poniedziałek/środa 9.00-11.15, wtorek 8.30-10.00.

Koszt: 180 zł całość, pojedyńcze zajęcia 45. Sobota/wtorek na karnet lub kartę Benefit Multisport.

Prowadzenie: Kamila Świąder