Warsztat pracy z ciałem.
Świadomie i z sercem

Aktualności


Nowość Polecany
2018-04-09
Plan zajęć. Na razie do 22 kwietnia, a to z tego powodu, że chciałabym dodać nowe zajęcia. Te podane tutaj, nie ulegną zmianie:)


2018-04-06
No i stało się. Do ostatniej chwili nie byłam pewna. Jeszcze parę drobiazgów jest do zrobienia ale lekcje ruszaja od poniedziałku. A najbliższą sobotę każdy kto ciekaw mile wdziany:)
Zapraszam na otwarcie naszego Studia Jogi:) sobota, 7 kwietnia, 12-20. Adres: De Gaulle'a 14/1. Można wpaść na chwilkę dłuższą, krótszą i właściwie w każdym momencie. Zapraszamy wszystkich i małych i dużych. Obiecuję nielimitowaną ilość kawy i sernik, jeśli chcesz na zakąskę coś przynieść, nie wahaj się:) Jeśli planujesz jakiś podarunek to podczas spotkania będziemy zbierać na pomoc w leczeniu naszej koleżanki Gosi Stanisławskiej co polecam uwadze:)

2018-03-05
...jest mi bardzo przykro, że kolejny raz coś co wydaje się na ukończeniu jest cały czas dalekie od jego ukończenia. Panowie obiecują, obiecuję a potem nie przychodzą albo pojawiają się tylko na chwilę. Jedyne co jest w tym wszystkim pozytywne to, że znają się na tym co robią i jak już robią to naprawdę dobrze. Niestety straciłam zaufanie do obietnic p. Maraka i jego ekipy i tym razem nie podam żadnych konkretów, aż do chwili kiedy będę absolutnie pewna.
Wszystkich bardzo przepraszam za dotychczasowe, niespełnione obietnice rychłych zajęć w nowym miejscu.