"Joga w poszukiwaniu przestrzeni"
Zapraszamy na warsztat, który poprowadzimy wspólnie we dwie czyli: 
Justyna Borkowska,
Kamila Świąder. 

Podczas praktyki skupimy się na: 
- miednicy, przeponie miednicy, przeponie oddechowej oraz
- ich wzajemnych oddziaływań.
Pozwoli nam to zwiększyć świadomość ciała, poczuć jego przestrzeń.
Jak odnaleźć swoją wewnętrzną przestrzeń? Jest to chyba jedno z najważniejszych pytań jakie sobie zadajemy. W pospiechu codziennego życia zapominamy, jak bardzo wszystko jest ze sobą połączone. Stopy podpierają miednicę, miednica klatkę piersiową, ta zaś głowę. W naszym wnętrzu są odpowiedzi na pytania, których szukamy na zewnątrz. Instrukcje jak pracować z poszczególnymi częściami są na wyciągnięcie ręki, choćby w internecie, ale aby je połączyć potrzeba czasu, zrozumienia, cierpliwości. 

Jak czujemy własne wnętrze, jaką mamy świadomość swojego ciała? Każdy z nas jest niepowtarzalną istotą. Świadomość ciała to właśnie integracja tych wszystkich elementów we wspólnym ich odczuwaniu, głębokim wewnętrznym rozumieniu, to poczucie jedności i przestrzeni. I to właśnie chcemy zaproponować podczas wspólnego warsztatu.

Zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane, gdyż jeśli chodzi o świadomość ciała każdy z nas ma jeszcze sporo do odkrycia. Podczas praktyki nie tyle będziemy się skupiać na zakresach ruchu, o ile na jego odczuwaniu i integrowaniu całego ciała.

DLA KOGO:: początkujący, zaawansowani

KIEDY: 27-29 grudnia
czwartek - piątek 
9.00-11.00, 18.00- 20.00
sobota 
9.30 – 12.00

KOSZT: 210 zł. Zaliczka 50 zł na konto: 87 1050 1764 1000 0091 4747 4655 jest potwierdzeniem rezerwacji
tytułem: warsztaty świąteczne