SLOW KAJAKI  

Łupawa:  spływ z jogą i przyrodą

6-8 lipca

Od wielu lat, zazwyczaj na początku lipca zapraszam na wspólny spływ. Czasem jest połączony z praktyką asan a czasem nie jednak zawsze będąc w przyrodzie, na rzece możemy doświadczyć spokoju jaki daje powolny, nieśpieszny kontakt z bujną przyrodą. Piękno natury, jej letnia pełnia pozwala nam odnaleźć w sobie ciszę i spokój o jakim marzymy w mieście.

Tym razem zapraszam na Łupawę. Wiem, rzeka ma renomę trudnej o  górskim charakterze. Jednak odcinek który chcę zaproponować jest łagodny i dość spokojny. Zawsze staram się wybrać taką rzekę lub jej fragmenty z którą poradzi sobie początkujący kajakarz.

Będziemy nocować w Starym Młynie w Damnie. Jest tam pole namiotowe ale i również noclegi w pokojach. Jeśli ktoś się zdecyduje na pokoje to proszę o szybki kontakt ponieważ trzeba zrobić rezerwację. Do dyspozycji  jogowej  będziemy mieć pokój w Starym Młynie co nas trochę uniezależni od kaprysów pogody i wieczornej rosy i komarów.

W Młynie można zamówić kolację. Chętnych proszę o wcześniejszą informacjęJ

Koszt: 370zł (nocleg na polu namiotowym, sobotni grill warzywny i ognisko, wypożyczenie kajaków i ich transport do Poganic, z Żelkowa, transport na miejsce rozpoczęcia spływu i z zakończenia do Damna, zajęcia z jogi)

Koszt bez zajęć z jogi  290 zł

Jeśli chcesz zamówić kolację w piątek, śniadania i niedzielny obiad to dodatkowa opłata  wyniesie  95 zł.

Plan:

Piątek, 6 lipca
Przyjazd, rozłożenie namiotów, praktyka asan 19.00 do 20.30
Sobota, 7 lipca
7.00 – 8.30 zajęcia z jogi, śniadanie (wspólna owsianka, lub co kto woli, można też zamówić śniadanie za 15 zł)
9.00 spływ
17.00 ognisko, grill warzywny
21.00 – 22.00 joga
Niedziela, 8 lipca.
7.00 – 8.30 zajęcia z jogi, śniadanie
9.00 płyniemy dalej.
15.00 powrót do Damna